Лампа працює добре та дуже зручна. Дякую за оперативність.
фонарик яркий, павербанка на заряд смартфона хватать будет и паралельно хату освещать.
Лампа працює добре та дуже зручна. Дякую за оперативність.
фонарик яркий, павербанка на заряд смартфона хватать будет и паралельно хату освещать.