Кошик
443 відгуків

Поширені питання

 • Чи відправляєте мурах Новою Поштою ?

  Звісно , сам процес доставки для мурах дуже простий
 • Чи можна просто наловити мурах з вулиці?

  Ні , просто наловити на вулиці ви зможете тільки робочих , без матки (королеви) смороду не здатні до розмноження , й як наслідок не можуть розвиватися , без «командування» вони просто через декілька тижнів загинуть . У тієї годину як з маткою колонія може прожити й розвиватися 10-15 років!

 • Як доглядати за мурахами та скільки це потребує часу та навичок?

  Ми створювали наші фермі такими , щоб навіть дитина з легкістю могла доглядати за мурахами. Все , що вам необхідно це : зволожувати формікарій, так щоб гідрогель був насичений водою (це добре видно через "віконця") як правило достатня 10-15 мл 1 разу на тиждень. Годування розглянємо на прикладі найрозповсюдженішому виді для новачків - Messor structor , він харчувається переважно насінням , тож все , що вам необхідно це просто насипати трохи корму на арену, з урахуванням того , що цей вид є доволі запасливим , і вони перетворять одну з камер на склад з насінням. В подальшому просто підсипайте корм по мірі того як його кількість на складі" буде зменшуватися. Також бажано мати поїлку на арені, для маленьких колоній найкраще підходить просто зможений шматок ватки. Мурахи самі створювати смітник куди наприклад будуть зносити лушпиння від насіння. В початкових колоніях необхідно прибирати раз на місяць. Тож всі ці маніпуляції не займуть більше 5 хв на тиждень
 • Чі ві надаєте консультації й допомогу покупцям після придбання?

  Звісно , ми надаємо консультації та інформаційну підтримку нашим клієнтам , як до придбання так і після.
 • Чи можуть мурахи втекти й оселитися у мене в домі?

  Ні , всі види мурах які ми продаємо не здатні на це , навіть якщо робочий вибереться то після пошуків їжі він повернеться назад до мурашиної фермі, або загине.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner