Є невеличке побажання: вказувати на упаковці з кормом, скільки по часу і в якій воді (температура) розмочувати корм. Нижче додала відгук , від "задоволеного споживача". Йому дуже засмакувало.
Комментарий продавца
Доброго дня. +-15 хв. у воді кімнатної температури. Вау, Ви перший покупець який прикріпив відео, та ще й таке миле:). Даруємо Вам -10% на наступне замовлення
Михаил Ф.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Юлія Т.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Анастасия Б.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо за відгук, будемо раді бачити Вас знову :)
Є невеличке побажання: вказувати на упаковці з кормом, скільки по часу і в якій воді (температура) розмочувати корм.
Нижче додала відгук , від "задоволеного споживача".
Йому дуже засмакувало.
Доброго дня. +-15 хв. у воді кімнатної температури. Вау, Ви перший покупець який прикріпив відео, та ще й таке миле:). Даруємо Вам -10% на наступне замовлення
Дякуємо за відгук, будемо раді бачити Вас знову :)
Дякую