Корзина
168 отзывов
 • Home Ants
 • Часто задаваемые вопросы

Часто задаваемые вопросы

 • Чи можна просто наловити мурах з вулиці?

  Ні , просто наловити на вулиці ви зможете тільки робочих , без матки (королеви) вони не здатні до розмноження ,   й  як наслідок не можуть розвиватися , без «командування» вони просто через декілька тижнів загинуть . В той час як з маткою колонія може прожити й розвиватися 10-15 років!

 • Чи можуть мурахи втекти й оселитися в мене в оселі?

  Ні , всі види мурах які ми продаємо не здатні на це , навіть  якщо робочий вибереться то після пошуків їжі він повернеться назад до мурашиної ферми, або загине. 
 • Чи ви надаєте консультації й допомогу покупцям після придбання?

  Звісно , ми надаємо консультації та інформаційну підтримку нашим клієнтам ,  як до придбання так і після.
 • Чи відправляєте мурах Новою Поштою ?

  Звісно , сам процес доставки для мурах дуже простий
 • Як доглядати за мурахами та скільки це потребує часу та навичок?

  Ми створювали наші ферми такими , щоб навіть дитина з легкістю могла доглядати за мурахами. Все ,  що вам необхідно це :  зволожувати формікарій, так щоб гідрогель був насичений водою (це добре видно через "віконця") як правило достатньо 10-15 мл 1 разу на тиждень. Годування розглянемо на прикладі найрозповсюдженішому виді для новачків  - Messor structor , він харчувається переважно насінням , тож все ,  що вам необхідно це просто насипати трохи корму на арену, з урахуванням того , що цей вид є доволі  запасливим , і вони перетворять одну з камер на склад з насінням. В подальшому просто підсипайте корм по мірі того як його кількість на "складі" буде зменшуватися. Також бажано мати поїлку на арені, для маленьких колоній найкраще підходить просто зможений кусок ватки.  Мурахи самі створять смітник куди наприклад будуть зносити лушпиння від насіння. В початкових колоніях необхідно прибирати раз на місяць. Тож всі ці маніпуляції не займуть більше 5 хв на тиждень