Кошик
103 відгуків
Надійний продавець Prom.ua

Полный комплект: муравьиная ферма "Лего" + муравьи messor structor (жнец) , корм и аксессуары.

Полный комплект: муравьиная ферма "Лего" + муравьи messor structor (жнец) , корм и аксессуары.
  • Полный комплект: муравьиная ферма "Лего" + муравьи messor structor (жнец) , корм и аксессуары., фото 2
  • Полный комплект: муравьиная ферма "Лего" + муравьи messor structor (жнец) , корм и аксессуары., фото 3
  • Полный комплект: муравьиная ферма "Лего" + муравьи messor structor (жнец) , корм и аксессуары., фото 4
  • Полный комплект: муравьиная ферма "Лего" + муравьи messor structor (жнец) , корм и аксессуары., фото 5
  • Полный комплект: муравьиная ферма "Лего" + муравьи messor structor (жнец) , корм и аксессуары., фото 6

680 грн.

  • Гарантована наявність
+380997382810
Зробити замовлення, допомога .
Полный комплект: муравьиная ферма "Лего" + муравьи messor structor (жнец) , корм и аксессуары.Полный комплект: муравьиная ферма "Лего" + муравьи messor structor (жнец) , корм и аксессуары.
680 грн.
Гарантована наявність
Купити
+380997382810
Зробити замовлення, допомога .
  • Графік роботи
  • Адреса та контакти
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Ми єдиний профільний магазин на prom.ua  який займається мурахами . Якщо виникли питання - звертайтеся , надаємо консультації як до продажу так і після !

Однією з найголовніших переваг цього формікарія є його система поетапного заселення, завдяки перемичкам, Ви можете заселяти сюди навіть найменші колонії мурах, що є ідеальним для новачків. 
Формікарій виготовлений методом 3D друку (з органічного PLA пластику який виготовляється з початків кукурудзи, що гарантує безпеку як для людини так і для мурах ), що виключає цвітіння й появу плісняви. Також з плюсів варто зазначити модульність конструкції , легко під'єднати додаткові секції або арени , якщо ваша колонія буде того потребувати.

Акрилова пластина пригвинчена болтами що унеможливлює її відпадання або утворення зазорів. Другою з найголовніших переваг цього формікарія – є система зволоження, яка немає аналогів в Україні:)Вона являє собою надзвичайно дрібну металеву сітку (товщина «волокон» менша за людське волосся, тобто жодний вид мурах через неї не пролізе) через яку попадає вологість ( з нижнього резервуару де розміщений гідрогель) що дозволяє мати високий коефіцієнт зволоження, а як відомо одним з головних чинників для більшості мурах є наявність вологого повітря. Нашу ферму можна зволожувати 1 раз на декілька тижнів , на відмінно від китайських акрилових ферм , де це потрібно робити кожні 1-2 дні , тож наприклад поки ви у відпустці ваші улюбленці можуть загинути . А через спеціальні "віконця" Ви завжди можете спостеригати за рівнем вологості. Також завдяки арені Ви з легкістю зможете обслуговувати мурах, та спостерігати за тим як вони добувають їжу, полюють.

 

В комплект входить : 1. Річний запас насіння. 2. Запас білкового корму. 3. Антипобіг. 4. Перемички 5. Пробка. 6. мурахи  виду messor structor 7. годівничка  

Основні атрибути
Виробник  собств
Країна виробникУкраїна
  • Ціна: 680 грн.